Hakkında

EVREN BARUTÇU | COLDWELL BANKER BAŞKENT

Evren Barutçu | Coldwell Banker Başkent

1976 yılı Ankara doğumluyum. İlk-orta ve lise eğitimimi TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Ardından Ufuk Üniversitesi işletme yüksek lisansımı tamamladım.

Ticari hayatıma 2001 yılında kendi şirketimi kurarak başladım. Yazılım, bilişim ve gıda sektöründe geçirdiğim 3 yıldan sonra 2004 yılında gayrimenkul sektörüyle tanıştım. Türkiye’de gayrimenkul sektöründe hizmet veren uluslar arası iki firmanın çatısı altında, bireysel olarak hizmet verdiğim 6 yıl boyunca hem işlem hem de ciro bazında onlarca ulusal başarı kazandıktan sonra kendi ekibimi kurmaya karar verdim. 2010 yılında dünyanın en saygın gayrimenkul yatırım ve danışmanlık firması olan Coldwell Banker’la Türkiye’de İstanbul dışında açılacak ilk ofis için anlaştım ve Coldwell Banker Başkent’i hayata geçirdim.

Bugün tamamı üniversite mezunu ve konusunda uzman genç, dinamik muhteşem bir ekiple beraber Ankara’da profesyonel gayrimenkul yatırım ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmekteyim.

Açık vizyonum Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan gayrimenkul sektörüne, ilkeli ve profesyonel pazarlama ve satış faaliyetlerimizle değer katabilmektir. Bu vizyon çerçevesinde, bir taşınmazın pazarlama ve satış sürecinde Başkent Ankara’da akıllara ilk gelen gayrimenkul yatırım ve danışmanlık ofisi olmak ise en büyük ve tek hedefimdir.